Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Ultimátní checklist pro váš kávový piknik

Haló, tady jaro! Těšíte se na kávu venku?

Jasně, že si kávu můžete koupit i u nás na Korunní nebo na Letné  a jít si s ní sednout třeba do sadů. Ale pokud máte, stejně jako my, slabost pro to, udělat si kávu po svém a příprava kávy je pro vás rituál za odměnu, pak byste rozhodně neměli přehlédnout naší novinku Drip Coffee. Tento inovativní jednorázový filtr s kávou změní váš kávový rituál na pikniku i doma. Nemusíte se starat o měření, mlýnek ani složité přípravy. Stačí roztrhnout sáček, odtrhnout horní část filtru s naší namletou kávou, zavěsit filtr do hrnku, zalít horkou vodu (doporučené množství vody je 250 ml) a nechat 2,5 minuty extrahovat.

V každé krabičce najdete 10 kusů kompostovatelných sáčků obsahujících filtr s 15 g kávy a můžete si dokonce vybrat ze 3 variant: Kolumbie Marisol Ñañéz, Kolumbie Benedicto Puentes, Etiopie Beshasha a nebo jejich mix.

A kde získáte tu správně horkou vodu na cesty? K tomu se perfektně hodí náš Kinto Trail Tumbler o objemu 1080 ml (nebo menší?), který udrží vaši vodu horkou tak dlouho, jak potřebujete. Všechno pak pohodlně jednoduše zabalíte do naší stylové plátěné tašky Dos Mundos, díky které budete nepřehlédnutelní.

Tak co, jste ready?

Káva
Horká voda
Hrnek
Plátěnka
Dobrá  společnost nebo alespoň dokonalý výhled (nejlépe obojí)

dripy_s

 

Přejeme, ať je každý váš šálek bohatý na chuť a vůni, kterou očekáváte od skvělé kávy.

S láskou ke kávě, tým Dos Mundos ☕