Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Nová éra obalů, které si zamilujete (stejně jako my)

Desáté výročí pražírny Dos Mundos jsme oslavili výjimečnou novinkou: kompletním redesignem obalů našich káv. Nové obaly jsou nejen vizuální oslavou dekády naší značky, ale i důrazem na ekologii a inovaci, s cílem minimalizovat odpad a maximalizovat recyklovatelnost.

Redesign našich obalů - Hravost a závazek k udržitelnosti

K výročí jsme se rozhodli vdechnout našim obalům nový život. Logo a ikonická zlatá barva zůstávají, ale přicházíme s jednodušší a úplně recyklovatelnou strukturou obalu, která nahrazuje původní nasouvací papírový rukávek. Nově představujeme tři typy sáčků, které rozlišují mezi našimi řadami káv:

  • Modrá řada Origins: Základní řada stálic Dos Mundos, obsahující jednodruhové arabiky pro espresso i filtrovanou kávu. 
  • Zelená řada Discovery: Pro průzkumníky chuti, obsahuje kávy s nevšedními chuťovými zážitky a speciálním zpracováním.
  • Červená řada Limited Edition: Limitované edice raritních káv, které nabízejí nadstandardní chuťový zážitek a jsou často dostupné pouze v omezeném množství.

trojice2_s

Funkčnost a estetika v jednom

Design od naší dvorní designérky Renaty Keleş vychází z pestrosti světa výběrové kávy. Obaly jsou zdobené abstraktními barevnými tahy, které při bližším pohledu připomínají kontinenty, odkud naše kávy pochází. A aby toho nebylo málo, dali jsme na dno sáčku okénko, kde můžete obdivovat zrnka.

Plastové etikety na obalech pak poskytují kompletní informace o původu kávy, farmáři a jejím chuťovém profilu, tak, jak jste byli doposud zvyklí. QR kód na zadní straně obalu vede na stránku s podrobnostmi o konkrétní farmě, což zákazníkům umožňuje hlubší ponor do příběhu, který stojí za každým šálkem naší kávy.

 

Tak je přijďte to omrknout a dejte nám vědět, jak se vám líbí!

S láskou ke kávě, tým Dos Mundos ☕