Doprava při objednávce nad 1000 Kč ZDARMA!

Kariéra

Aktuálně máme otevřenou pozici instagramového tvůrce v AJ/instagram creator in english, velkoobchodní zástupce pro Moravu a  balení kávy 

Pozice baristů máme aktuálně plné, ale můžete zaslat Vaše CV na adela@dos-mundos.cz a v případě otevření nové pozice se Vám ozveme.

Velkoobchodní zástupce pro Moravu

Hledáme někoho, kdo miluje Dos Mundos a chtěl by ho aktivně nabízet kavárnám na Moravě. Naše síly na to přestávají stačit a rádi bychom tomu věnovali více pozornosti. Hledáme někoho kdo se vyzná v gastro podnicích a baví ho bavit se s lidmi. Příjemné vystupování a schopnost si tvořit dobré vztahy je základ.  Může to být práce na částečný úvazek, může být na část území, může být za provizi i fix. Hodně záleží na oboustranné domluvě a představě. Potřeba je vlastní auto a ŘP.

Pokud byste měli zájem se o spolupráci pobavit, pište na adela@dos-mundos.cz

Instagramový tvůrce v angličtině/ Instagram manager in english

Hledáme někoho kdo by nám pomohl vytvořit instagramový účet vedený v angličtině určený pro zahraniční kavárny/ odběratele kávy.

Hledáme někoho, kdo srší nápady, umí něco natočit a sestříhat, je schopen k nám dojít ( na Prahu 10), umí psát bezchybně anglicky a má s vedením instagramových účtů zkušenosti. Sami jsme taky schopni content připravovat, ale rádi bychom měli pomocnou ruku. Když se budete ve výběrové kávě orientovat, tím lépe.

Práce je to na DPP/ částečný úvazek/ fakturu - dle vašich možností. Vhodné i pro maminky na RD.

Pište na adela@dos-mundos.cz

____________________________

We are looking for an instagram manager for new account about our roastery targeted to foreign Cafés.

We are looking for someone who can create content ( video, photo) in our roastery at Prague 10 or Prague 2. He/she should handle english copywriting and have experience with instagram business accounts. We can create content ourselves as well, but we need a helping hand. If you know what is speciality coffee, the better!

Suitable also for mums on maternity leave.

Let me know on adela@dos-mundos.cz

Brigáda- balení kávy

Aktuálně nabízíme dlouhodobou brigádu na balení kávy v naší pražírně ve Strašnicích ( Na Hroudě 41, Praha 10), 1x-2x týdně, cca 4-6 hodin a to úterý a/nebo čtvrtek mezi 8-15 h ( příchod a odchod dle vašich možností)

Hledáme hrdinu/hrdinku co nám pomůže zvládnout zabalit balíčky pro eshop a naše velkoobchodní zákazníky. Spousta dobré kávy vždy zaručena. Vhodné pro manuálně zručné lidi. Odměna je 130 Kč/h, pro šikovné a rychlé ruce postupně až 150/h.

Práce na DPP

V případě zájmu volejte 605510298 nebo emailem na adela@dos-mundos.cz