Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Startujeme Kavárenskou akademii: Začínáme už 1.2.2024!

Milovníci kávy a budoucí podnikatelé v oblasti gastronomie, pozor! Již 1. února 2024 startuje naše Kavárenská Akademie, unikátní online kurz, který je určen všem, kdo plánují otevřít vlastní kavárnu nebo gastronomický podnik, a chtějí získat komplexní znalosti potřebné k úspěchu.

kavarenska_akademie

Jste připraveni?


Kurz Kavárenská Akademie nabízí hluboký pohled do světa kaváren a gastronomie. Budete se učit o finančním plánování, odhadování nákladů a vytváření efektivního rozpočtu pro váš podnik. Důležitou součástí je výběr kvalitní kávy, pochopení jejich různých druhů a technik přípravy. Zahrnuje také marketingové strategie, jak efektivně využít sociální média a další nástroje k propagaci vašeho podniku. Kurz dále nabízí informace o správě týmu, výběru dodavatelů a dalších klíčových aspektech podnikání v oblasti gastronomie. Zkrátka komplexní návod k založení kavárny, od A do Z - pro ty, kteří mají vášeň pro kávu a sní o vlastní kavárně nebo třeba pro ty, kteří chtějí svůj současný podnik posunout na vyšší úroveň.

Naše desetileté know-how ve 4-měsíčním kurzu

Online kurz si můžete  procházet ve svém vlastním tempu - ideálně 1 téma týdně. Každý měsíc se pak můžete těšit na společné online setkání přes Google Meet a sdílení zkušeností, aha momentů a dalších postřehů  v naší komunitě. Na konci naší společné cesty, máte buď kavárnu a nebo velmi dobrou představu o její budoucí podobě! No nezní to skvěle?


Připojte se nám ještě dnes!

Nepropásněte svou šanci  začít rychleji a bez začátečnických chyb. Připojte se k nám na inspirativní cestu plnou praktických rad a odborných tipů pro váš úspěch v kavárenském světě. Hlásit se můžete skrze přihlašovací formulář, nebo si kurz můžete zakoupit na našem e-shopu.

Těšíme se na naši společnou cestu!

fotka