Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Kavárenský merch pro opravdové fajnšmekry

taška DM_cut 

Zdravíme všechny milovníky kávy! 

 

Pokud jste někdy toužili vyjádřit svou lásku ke kávě netradičním způsobem, máme pro vás něco speciálního. Podívejte se na náš exkluzivní kavárenský merch a nadchněte se spolu s námi pro kousky, které vás zaručeně odliší od davu. 

 

Čepice Dos Mundos

Zima ještě nekončí a naše Čepice Dos Mundos je nepostradatelným kouskem pro chladnější dny.  Její univerzální design a pohodlné nošení z ní dělají ideální doplněk pro každou příležitost. A navíc sluší OPRAVDU každému! Pokud nevěříte, mrkněte na náš Instagram, jak skvěle padne našim baristům.

 

Ledvinka Dos Mundos

Pro ty z vás, chtějí konkurovat nejstylovějším trendům, ale zároveň oceňují praktičnost, je tu Ledvinka Dos Mundos. Ideální na pochůzky do města a ještě ideálnější s kávou v ruce. Tento šikovný doplněk je must-have pro každého urban explorer.

 

Plátěnka Dos Mundos

Stylová, praktická a ekologická - to vše v jednom. Taška je ideální pro nákupy, do školy nebo na procházky městem a je dostatečně odolná, aby vydržela každodenní používání. Kdo tu svojí ještě nemá, měl by si koupit tu naši

 

Trička Dos Mundos

Pro naše opravdové skalní fanoušky je tu tričko s designem Známe je. Nápis "Známe je" vyskládaný ze jmen farmářů na zádech je projevem uznání a spojení s naší komunitou výběrové kávy. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je příjemný na nošení. A pro ty z vás, kdo hledají větší stylovku, je tu naše tričko s kapsičkou s originálním designem.

 

Připojte se k nám a vyjádřete svůj jedinečný styl s naším kavárenským merchem. Navštivte náš e-shop a objevte naši širokou nabídku produktů, které nejen zvýrazní váš osobitý styl, ale také nám vyjádří vaši podporu. Staňte se součástí naší komunity a společně s námi šiřte lásku k výběrové kávě a originálnímu designu.