Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Oslavte s námi 10 let Dos Mundos!

Vážení milovníci kávy,

Je až neuvěřitelné, že společně s vámi sdílíme naši vášeň pro kávu už celých deset let. Díky vaší neustálé podpoře se Dos Mundos stalo místem plným přátelství, inovací a především nezapomenutelných kávových zážitků. A protože výročí jsou tu od toho, abychom je oslavovali společně, srdečně vás zveme, abyste toto významné jubileum oslavili s námi.

Kdy a kde?
Oslavy se uskuteční v sobotu 23. března 2024 v našich prostorách na Korunní 31. Připravili jsme pro vás den plný zážitků, novinek a samozřejmě kávy, kávy a ještě více kávy!

Co pro vás máme připraveno?

  • Upražte si vlastní kávu! Za pomoci našich zkušených profesionálů si budete moci upražit vlastní kávu na vzorkové pražičce. Vyberte si jednu z našich narozeninových etiket a odneste si svoji kávu domů jako vzpomínku na tento den. Pražení bude probíhat 21. a 22. března od 16 hodin a je nutné provést rezervaci předem. Maximální počet osob na jedno pražení je 5.

  • Degustace a cupping. Přijďte ochutnat všechny naše kávy a dozvědět se více o jejich původu a charakteristikách. Cupping se koná přímo v den oslavy ve dvou termínech – v 11 a ve 14 hodin. Přijímáme rezervace předem. Maximální počet osob na jednom cuppingu je 10, pokud se nenaplní kapacita, je možné se přidat v den uskutečnění.

  • Soutěž v poznávání filtrovaných káv. Otestujte své schopnosti rozpoznávání chutí a vyhrajte mlýnek Fellow Opus! Rozpoznejte 6 filtrovaných káv a jedno espresso a přiřaďte je ke správnému chuťovému profilu a regionu. Soutěž se uskuteční od 16 do 18 hodin v den oslavy, s vyhlášením vítěze v 19 hodin. Rezervujte si své místo předem, kapacita soutěžících je 18 osob. V případě nenaplnění plného počtu zúčastněných je možné se přidat v den uskutečnění.

  • Večerní party. Od 18 hodin se můžete těšit na večírek s občerstvením, speciálním kávovým welcome drinkem, narozeninovým dortem a skvělou atmosférou. Nebude chybět ani limitovaná kávová narozeninová edice a těšit se můžete i na nové designy našich obalů.

    DALL·E 2024-03-04 15.43.41 - A lively scene of men and women standing and mingling, all holding coffee cups. They are celebrating, surrounded by colorful birthday balloons that fi (kopie)_1

Rezervace a kontakt
Pokud se chcete zúčastnit některé z narozeninových akcí, pošlete prosím email na tereza@dos-mundos.cz s předmětem udávajícím typ akce (Pražení, Cupping, Soutěž), vaše jméno, počet osob, datum a čas účasti.

Jsme vděční za těchto deset let plných úžasných chvil, které jsme mohli sdílet právě s vámi, našimi věrnými přáteli a zákazníky. Neexistuje lepší způsob, jak oslavit toto výročí, než ve vaší společnosti, a společně se podívat do další dekády plné kávových zážitků.

Těšíme na vaši účast!

 

Tým Dos Mundos