Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Potkejme se na Baristovi roku 2024. Už 15. - 16. března 2024!

Drazí milovníci kávy, 

Barista roku 2024 pomalu začíná a my v Dos Mundos jedeme na plné obrátky, připraveni se zapojit, a už se nemůžeme dočkat, až se s vámi setkáme 15. - 16. března v prostorných prostorách sportovní haly Královka na Letné v Praze.

Neváhejte a doražte - čeká vás víkend plný inspirace, soutěží a samozřejmě, vynikající kávy.

barista roku 2024

Co vás čeká?

Letošní rok je zvláště vzrušující díky soutěžím Czech Barista Championship 2024 a Czech Cup Tasters Championship 2024, které přilákají ty nejlepší z nejlepších.

A my tam rozhodně budeme, abychom podpořili naše drahé talentované baristy – Lukáše (12:00), Dana (13:00), Kačku (14:30), Páju (15:00) a Aničku (16:00) v Cup tastingu a naší provozní letenské pobočky Vendy na stage v 17:30 v kategorii Barista roku. 

Také můžete čekat nabitý program plný workshopů a ochutnávek těch nejlepších káv, které světová scéna nabízí. Všichni, kteří milují objevování, se mohou těšit na unikátní koncept "Roasters Village", kde se představí rekordní množství výběrových pražíren z celé Evropy. Nepromeškejte ani přednášky od předních expertů našeho oboru. Mezi nimi bude i naše Adéla (pátek 13:30), která vás provede tématem "Jak na pře/stavbu baru v kavárně".

A v neposlední řadě samozřejmě nezapomeňte navštívit i na náš stánek, kde se můžete těšit na náš nový rebranding sáčků, který odhalíme ještě před oficiálním launchem! Přijďte objevit naše nové sáčky z řad Origins, Discovery a exkluzivní limitky, které jsou stejně jedinečné a rozmanité jako káva, kterou milujeme. Design od Renaty Keleş odráží bohatství a pestrost světa kávy a my nemůžeme být nadšenější, že vám je můžeme poprvé ukázat právě na Baristovi roku.

Těšíme se na setkání s vámi na akci Barista roku 2024, kde společně oslavíme vše, co nás na kávě baví a inspiruje!

S láskou ke kávě, tým Dos Mundos ☕