Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Brewers Cup 2024 a naše soutěžní Mexiko Geisha

V srdci Mexika, v odlehlé oblasti Mixteca, Oaxaca, se nachází farma Zaragoza Itundujia. Právě odtud pochází káva, která se stala naší volbou číslo jedna na letošní Brewers Cup - Mexiko Geisha. Pěstovaná s láskou a péčí Sofiou Peréz Hernandéz, ženou majitele farmy, představuje to nejlepší z tradice a inovace v kávovém světě.

Geisha, odrůda kávy pocházející z Etiopie, je známá pro svůj sofistikovaný chuťový profil, který se vyvíjí pod vlivem místní půdy a důkladné péče během sklizně. Naše Mexiko Geisha je jedinečná pro svůj chuťový profil, kde se mísí sladkost tmavých hroznů, meruněk, papáji s květinovými tóny jasmínu a zemité nuance kakaových nibsů. Je to káva, která nabízí nezapomenutelný chuťový zážitek - komplexní, bohatý a přesto jemně vyvážený.

428458588_794975825982405_3321802718281534997_n

Na Brewers Cup 2024 se s touto kávou představila naše baristka a lektorka Kateřina Hrdličková. Do soutěže vnesla svou vášeň a dlouholeté zkušenosti, které se odrážely v každém gestu při přípravě kávy. Její cesta na Brewers Cup nebyla jen o soutěžení, ale o sdílení příběhu této jedinečné kávy s odbornou komunitou a publikem. Přestože se jí tentokrát nepodařilo postoupit dále, zkušenosti a zpětná vazba, kterou na soutěži získala, pro ni představují cenný krok vpřed v její kariéře a další motivaci k rozvoji svých baristických dovedností.

Tak co, láká vás objevit kávu, která si získala nejen naše srdce na Brewers Cup? Přijďte za námi na Korunní a sdílejte s námi lásku ke kávě a příběhy, které za ní stojí. A nebo si ji přímo objednejte domů z našeho e-shopu.

 

S láskou, tým Dos Mundos