Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

PRAGUE COFFEE FESTIVAL 2023 & 7. narozeniny na Letné

Prague Coffee Festival 2023

Víkend 21. a 22. října 2023 proměnil Holešovickou tržnici v pulsující epicentrum kávové kultury. Prague Coffee Festival ,nabízejíc nezapomenutelný zážitek se svou ohromující sbírkou více než 50 pražíren, přilákal milovníky kávy z různých koutů republiky a my jsme moc rádi, že jsme opět mohli být součástí a představit naše největší favority.

Na mlýnku jsme měli Kostariku z farmy Las Lajas a naši rumovou pralinku od farmářky Any Estévez z Hondurasu. Samozřejmě, že jsme návštěvníky poctili i filtrovanou kávou - tady hrála prim naše soutěžní káva - Kolumbie Oscar Hernandéz by Áňa ♥, kterou ale skvěle doplňovala naše poslední novinka z Guatemaly, La Senda.

Stánek Dos Mundos s baristkou Aničkou

Stánek Dos Mundos na Prague Coffee Festivalu 2023 s baristkou Aničkou

Prague Coffee Festival se tento rok zaměřil na inovace a technologii v kávovém průmyslu. V sobotu hostil řadu přednášek od expertů v oboru, jako je Dr. Samo Smrke z Zurich University of Applied Sciences, který se zabýval pokročilou technologií espressa. Maurycy Swieczak z Cropsteru osvětloval technologická řešení pro kávové profesionály, zatímco Aleš Pospíšil ze European Coffee Trip nabídl náhled do zákulisí jejich mobilní aplikace. Mezi přednáškami mohli návštěvníci volně procházet mezi stánky, ochutnávat různé druhy kávy, zapojovat se do workshopů, nebo si odnést domů festivalový merch. Sobotní večer vrcholil afterparty v KOLEKTORU.

pcf4_

Stánek Dos Mundos na Prague Coffee Festivalu 2023 s baristkami Simčou a Vendy

 

7. narozeniny Dos Mundos Café na Letné

Kromě festivalového ruchu jsme tento víkend měli ještě další důvod k oslavě. Na naší letenské pobočce Dos Mundos Café jsme slavili 7. narozeniny od jejího otevření. A protože sedmička je super číslo, nabízeli jsme od každé sladkosti sedm kusů (jen koblížků bylo víc :-)), malovali jsme do cappuccina sedmičky, jako vždy losovali tombolu a rozdávali pralinky.

Zkrátka jsme si to s Vámi užili a proto bychom chtěli z celého srdce poděkovat všem našim stálým návštěvníkům a příznivcům, kteří dělají z naší kavárny výjimečné místo a pokaždé nás motivují k tomu, abychom vám nabízeli jen to nejlepší. 2023Letna7_s

Oslava 7. narozenin Dos Mundos Café na Letné nejen s Vendy a Sofi