Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Nudíte se? Zajeďte do Amsterdamu!

My tam byli a dobrý... a to se bavíme o kávě ne o coffeeshopech;)

Mluvíme samozřejmě o Amsterdam coffee festivalu.

Letos se uskutečnil Amsterdamský coffee festival 15.-17. května v areálu NDSM werf v Amsterdamu, což si můžete představit jako obrovskou průmyslovou halu předělanou z části na galerie/ kanceláře/ ateliéry. Koná se v těchto prostorách pravidelně a může tak pojmout velké množství návštěvníků bez nesnází s ventilací a podobně, což je velmi příjemné.

V pátek probíhal Industry day, který byl poměrně plný a plný samých příjemných lidí. Po celé 3 dny pak probíhaly více či méně zajímavé přednášky o kávě, o byznysu v kávovém světě, farmářích a různých soutěžích.

My jsme přijali pozvání do True Artisan Café - místa, kde se střídaly různé pražírny na cca 2,5 hodiny a připravovali ta pro návštěvníky na espresso baru kávu. Na nás přišla řada v sobotu od 16h a měli jsme připravenou Dominikánskou republiku peaberry, ohlas byl velmi pozitivní:)

 

Amsterdam coffee festival je krásná kávová akce, super organizace, plno zajímavých věcí na vyzkoušení a na vyžití se. Od ochutnávek kávy na espresso a brew barech, přes lokální dobrůtky, umění v kávě, nové projekty lidí co se o kávu zajímají až po národní soutěže SCAE. My děkujeme za pozvání, bylo nám tam krásně! :)