Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Máte plány na sobotu? Připojte se k oslavě našeho desátého výročí i úspěchů z Baristy roku!

Letošní ročník Baristy roku byl náš tým plný napětí, emocí a především – úspěchů. 

Náš Lukáš dosáhl úžasného úspěchu a stal se vícemistrem v Cup Tasting Championship, což znamená, že máme druhého nejlepšího ochutnavače kávy v ČR pro rok 2024! Ačkoliv soutěž byla na ostří nože (nebo spíše lžičky?), Lukáš se nezalekl a ukázal všem, jak se to dělá. 

Luke cuptaster

Přátelský souboj na sekundy svedl s naší lektorkou Kačkou, kterou o kousek předběhl do finále a ta tak skončila na pátém místě z celkového počtu 72 soutěžících, což samo o sobě je obrovským úspěchem.

A to nemluvíme o ostatních členech našeho úžasného týmu – Dan, Pája, Anička a Vendy – kteří se umístili na dalších parádních místech. Jste úžasní, mockrát díky!

A tak teď po těch všech soutěžních triumfech, je čas na pořádnou oslavu

Tuto sobotu otevíráme dveře naší pobočky na Korunní a chystáme pro vás jedinečnou oslavu,  kde budeme slavit nejen úžasné umístění našich baristů, ale i kulaté desáté výročí Dos Mundos. Přijďte s námi vzpomenout na všechny ty roky plné kávy, zážitků a přátelství. Máme pro vás nachystaný program, ve kterém se spojí zábava, vynikající káva, soutěže a především jedno velké překvapení.

Těšíme se, až společně spolu s vámi završíme jednu úžasnou kávovou dekádu a začneme psát další.

Tak co, s kým se uvidíme  v sobotu?

S láskou ke kávě, tým Dos Mundos ☕

P.S. A pokud se v sobotu nezvládnete dostavit osobně, máte stále šanci se zapojit do naší narozeninové soutěže na Instagramu a vyhrát jednu ze 30 káv zdarma. Tak nás sledujte, ať už vám nic neunikne!