Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

První brazilská káva v naší nabídce a hned limitovaná edice

Jedinečná limitovaná edice naší první brazilské kávy, která je výtvorem a úsilím cupptasterů z neobvyklého projektu Masterpieces, kteří se pomocí mnoha kávových odrůd, a několika druhů zpracování snaží o získání největšího potenciálu kávy. Odměnou jsou pro ně kávy oceňovány vysokou bodovou kvalitou.

Kávové třesně nanolotu Baru byly ponechány delší dobu na kávovnících a sklizeny v „rozinkovém“ stádiu, kdy apočala dehydratace, ale třešně nejsou zcela vysušené. Těsně po sběru se nechali sušit v několika vrstvách na přímém slunci. Večer se shnuly na hromadu, což vedlo k menšímu úniku tepla a proces suché fermentace probíhal i přes noc.

Farma/sdružení Dattera získala v roce 2015 ocenění Premio Fazenda Sustentável za nejvíce trvale udržitelnou farmu, rozkládá se přibližně na 3200hektarech půdy s počtem 15 milionu kávovníků.

Měli jsme to štěstí, že jsme při průběhu internetové aukce koupili celý nanolot Baru, tedy 120kg zelené kávy. A vy máte nyní možnost kávu ochutnat. Chuťový profil Brazílie Baru umožňuje požitek nejen z espressa typického plným tělem, ale příjemnými tóny hořké čokolády, marcipánu. Ale získáte z ní i příjemný filtr plného těla.