Doprava u objednávek nad 1000 Kč ZDARMA!

První brazilská káva v naší nabídce a hned limitovaná edice

Jedinečná limitovaná edice naší první brazilské kávy, která je výtvorem a úsilím cupptasterů z neobvyklého projektu Masterpieces, kteří se pomocí mnoha kávových odrůd, a několika druhů zpracování snaží o získání největšího potenciálu kávy. Odměnou jsou pro ně kávy oceňovány vysokou bodovou kvalitou.

Kávové třesně nanolotu Baru byly ponechány delší dobu na kávovnících a sklizeny v „rozinkovém“ stádiu, kdy apočala dehydratace, ale třešně nejsou zcela vysušené. Těsně po sběru se nechali sušit v několika vrstvách na přímém slunci. Večer se shnuly na hromadu, což vedlo k menšímu úniku tepla a proces suché fermentace probíhal i přes noc.

Farma/sdružení Dattera získala v roce 2015 ocenění Premio Fazenda Sustentável za nejvíce trvale udržitelnou farmu, rozkládá se přibližně na 3200hektarech půdy s počtem 15 milionu kávovníků.

Měli jsme to štěstí, že jsme při průběhu internetové aukce koupili celý nanolot Baru, tedy 120kg zelené kávy. A vy máte nyní možnost kávu ochutnat. Chuťový profil Brazílie Baru umožňuje požitek nejen z espressa typického plným tělem, ale příjemnými tóny hořké čokolády, marcipánu. Ale získáte z ní i příjemný filtr plného těla.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení