Doprava u objednávek nad 1000 Kč ZDARMA!

Cup Tasters Championship 2017 a naše velká radost

27. května 2017 se konal v Olomouci v rámci Olomouckého dne kávy národní šampionát v degustaci kávy- Czech Cup Tasters Championship 2017.

Naše radost je obrovská, protože naše dvě zástupkyně obsadili fantastické první a druhé místo!

Vpravo Eliška Jandová (Vítězka - Mistryně ČR a postupující na světový šampionát 2017), vlevo Bára Halušková (Vicemistryně)

Cuptasting probíhá ve třech kolech:

V prvním kole všichni účastníci dostanou před sebe osm trojic kávy. V každé trojici jsou dvě kávy stejné a jedna jiná. Účastníci pak mají 8 minut na to rozpoznat podle chuti která káva je jiná. Do semifinále postupuje 8 nejlepších a v případě shody rozhoduje o postupu rychlost.

 

V semifinále postupují 4 nejlepší podle stejného klíče do finále. 

Finále je pak o nervy a o taktiku - vyplatí se spěchat a třeba něco netrefit nebo naopak jít na jistotu a nemít dobrý čas?

Holky zvítězily s výsledky Eliška 5-6-7 a Bára 6-6-6 .

Moc gratulujeme a držíme Elišce palce na Mistrovství světa, které se koná v Budapešti v rámci veletrhu World of Coffee 2017 od 13.června. Samozřejmě vás budeme informovat o tom o se v Budapešti bude dít nejen díky Elišce, ale také proto, že na veletrhu budeme prezentovat naší pražírnu v části Village.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení