Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Kuchařka pro mé děti

Kód: 1716
250 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchařka z pera úžasné Magdy Machové. Magda je maminka naší spoluzakladatelky Adély.

Magda byla svým způsobem základ našeho podnikání v Dos Mundos. Její vášeň pro vaření a hluboké pochopení gastronomie ovlivnily i Adélu, což položilo základ k vzniku Dos Mundos. Pokud navštívíte naše kavárny, budete si moci vychutnat domácí limonády přímo z Magdiny produkce, které podáváme téměř po celý rok.

Tato kuchařka nabízí skvosty rodinných receptů, ale také inspiraci z různých koutů světa. Je určena pro pokročilé kuchaře, kteří dokážou rozklíčovat instrukce jako "pečte do růžova v mírné troubě", aniž by potřebovali další podrobnosti. Kniha není vytvořena tak, aby následovala aktuální trendy, spíše je výběrem jídel, která Magdu v průběhu let oslovila a která si oblíbila. Od jednoduchých zeleninových pokrmů po různé masové speciality, kniha obsahuje jak exotické tak tradiční české recepty. A pro ty, kteří žijí podobně jako Magda na venkovské farmě, mnoho ingrediencí lze nalézt přímo v jejich zahradě.

Kuchařka obsahuje 211 receptů a je vázána prakticky tak, abyste si ji mohli otočit a položit na linku při vaření.

Obsahuje Předkrmy, Polévky, Teplé předkrmy, Teplá zeleninová jídla, Těstoviny-rýže-knedlíčky, Hovězí maso, Vepřové maso, Jehněčí maso, Drůbež, Králík, Ryby, Saláty, Dezerty, Vánoční cukroví, Koláče a další různé. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Naše originální produkty
Hmotnost: 0.2 kg