Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Jak se nás dotkla současná situace

Naši milí zákazníci,

současná situace se nepochybně dotkla každého a zkomplikovala řadu plánů a událostí, které měly v tomto období proběhnout. Ani my nejsme výjimkou. Ale popořadě...

S novými nařízeními jsme stejně jako všechny gastro podniky nejprve zavedli nezbytná hygienická a bezpečnostní opatření a nakonec jsme museli zavřít dveře pražírny i kavárny. Radost a lepší náladu se snažíme dodávat alespoň přes výdejní okénka nebo distribucí kávy a příslušenství přes náš e-shop, kde jsme zavedli dopravu zdarma při nákupu nad 500 Kč. Na našem webu najdete mimo jiné i návody, jak si připravit skvělou kávu doma.

V rámci zajištění maximální bezpečnosti našich zaměstnanců i zákazníků jsme na obě pobočky nainstalovali na míru vytvořená výdejní okna, za která děkujeme bezpecneotevreno.cz. Ač pod rouškou, usmíváme se na vás za okýnky každý den. Otevírací dobu jsme od minulého týdne upravili a otevřeno máme opět i o víkendu (více info zde).

Letná   Pražírna okno

 

Káva je to, co nás baví, naplňuje a dělá každý den veselejší. Chtěli jsme trochu této pozitivní energie předat i lidem, kteří denně riskují své zdraví a odvádějí nesmírně těžkou práci, abychom se cítili bezpečněji. Proto jsme do odvolání zavedli kávu zdarma pro příslušníky složek IZS, zdravotníky, lékaře, vojáky, dobrovolníky či hygieniky na obou našich pobočkách.

Zároveň jsme poslali zrnkovou kávu do nemocnic a výzkumných center, aby mohla přinést trochu energie těm, kteří jsou nyní velmi vyčerpaní. Konkrétně se jedná o nemocnici v Ústí nad Labem, ÚVN v Praze, Ostravě, FN v Brně, ARO v Příbrami a také Regionálnímu centru pokročilých technologií a materiálů v Olomouci. 

Snímek obrazovky (18)     Dos Mundos pomáhá

Za fotografie děkujeme RCPTM a Veronice Wachfaitlové z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem

Toť tedy k našemu aktuálnímu stavu, nyní k plánům, které jsme nakonec nemohli uskutečnit. Kdo nás už nějaký ten rok zná, možná si vzpomněl, že touto dobou obvykle slavíme. 17.3.2014 jsme totiž poprvé otevřeli dveře naší pražírny. Na oslavu šestých narozenin jsme měli připravený program, nabídku dobrot z naší pekárny, speciální narozeninovou kávu a několik dalších překvapení. Nedá se nic dělat a musíme se smířit s tím, že letošní narozeniny s vámi oslavíme až dodatečně, zato minimálně s pořádnou irskou!

Na závěr nám dovolte alespoň touto cestou vyjádřit vděk za vás - za naše věrné a skvělé zákazníky, kteří nás nenechávají ve štychu ani v těchto složitých časech! Posíláte nám spoustu energie jak přes sociální sítě, tak při rychlém vyzvednutí balíčku v okénku. Každý takový sociální kontakt nám doslova dobíjí baterky a dodává odvahu, že společně vše zvládneme!

Jak se bude situace vyvíjet dál, může jen málokdo předvídat. My tu pro vás budeme, jak to jen bude možné. Vám všem přejeme pevné zdraví a hodně sil, abychom se co nejdřív opět sešli u nás nad hrnkem vaší oblíbené kávy.

Váš tým Dos Mundos!