Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Tipy na kávové vánoční dárky

Připravujeme se na vánoční období a máte se určitě na co těšit!

 

V první řadě jsme pro Vás nachystali speciální vánoční kávu. Někteří šťastlivci ji mohli spatřit a ochutnat na říjnovém Prague Coffee Festivalu. Jedná se o Kostariku Las Lajas, zpracovanou unikátní tajemnou metodou farmáře Oscara Chacóna.KostarikaLasLajasA proč jsme ji označili jako vánoční edici? Protože již první doušek z této dobroty by vám měl navodit sváteční atmosféru – v šálku totiž najdete tóny křížal, brusinkové šťávy a griotky. Už chybí jen talíř s cukrovím a vánoční pohoda může začít.

 

A jaké dárky vybrat pro Vaše blízké?

Vytvořili jsme pro Vás dárkové tašky, do kterých Ježíšek připravil něco pěkného pod stromeček všem kávovým nadšencům i začátečníkům:

koláž taška2

 

  • Vánoční taška pro začátečníkyteprve s alternativní přípravou kávy začínají? Pořiďte jim tašku s Hario setem, který obsahuje dripper, konvičku, odměrku a filtry, k tomu navíc s vánoční kávou. A aby si mohl čerstvý kávový nadšenec odnést svůj „filtr“ i na procházku, přidali jsme inovovaný termohrnek – Kinto To Go – nově s krytkou otvoru na pití.

 

  • Vánoční taška pro rodiče - první na řadě jsou mamky (ale i tátové), které se starají o naši budoucí kávovou generaci. Potřebují nejen přežít vánoční nápor, ale hlavně udělat radost dítěti… Ve velké, nákupní, tašce proto najdou vánoční nebo bezkofeinovou kávu (dle výběru) a roztomilé netekoucí dětské Kinto Play ve svěžích barvách. A buďte si jisté, že se do něj Vaše mládě zamiluje :-)

 

  • Co takhle taška pro rodinnou pohodu? Dárek pro mámu? Dárek pro kamarádku? Nebo pro babičku s dědou? Tenhle set využije kdokoliv. Tašku na nákupy, keramický dripper s konvičkou od Kinta na přípravu vánoční kávy a designový šálek Rokyta. A aby to vonělo všude, přidáváme i naše kávové mýdlo.

 

  • Cestovatelská vánoční taška - chcete něco pro cestovatele? Jasná volba – Aeropress To Go, ve kterém je všechno sbaleno do jedné nádoby, naše už klasická termoska Kinto Travel Tumbler, která udrží teplý nápoj po dlouhou dobu, a nezbytná vánoční káva.

 

 

Je toho na Vás v tašce moc?

Vyberte si na našem e-shopu jednotlivé dárky dle svého uvážení, mezi horké novinky patří:

 koláž kinta

Pořád si nevíte rady?

Zvolte dárkový poukaz na kurz přípravy espressa, latte artu nebo přípravy filtrované kávy.

Hezkým dárkem je i poukaz na kávové předplatné, kdy si můžete vybrat zda chcete darovat kávu na espresso nebo na filtrované přípravy, dobu trvání předplatného, dopravu a nově i kávu do klasického sáčku nebo do vratného obalu

předplatné

Dostupné jsou také poukazy na cupping neboli řízenou degustaci našich káv. A určitě nešlápnete vedle ani s dárkovým poukazem na finanční částku, který může obdarovaný použít na našich pobočkách nebo na e-shopu.

 

Baví vás slevy?

Potom se podívejte do sekce výprodej, kde najdete produkty, kterých máme skladem posledních pár kusů – např. konvičky na šlehání mléka, moka konvička Bialetti Venus nebo termohrnky Kinto To Go Tumbler.

0007254-CN

 

Uvažujete o dárcích pro své obchodní partnery?

Pak kontaktujte naši velkoobchodní zástupkyni (eliska@dos-mundos.cz), které Vám připraví nabídku na míru.

 

Ať si vyberete cokoliv, přejeme Vám klidné předvánoční období, co nejméně stresu, a pokud už přijde, tak jej zažeňte lahodnou kávou od Dos Mundos.                                        

Krásné Vánoce, tým Dos Mundos