Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Loveramics dripper set - Gunpowder

Kód: 1508
Neohodnoceno
Značka: Loveramics
2 499 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice Loveramics dripper set Gunpowder obsahuje:

3 porcelánové drippery se speciálním vnitřním drážkovaným povrchem, který ovlivňuje rychlost proudění vody, a tím i dobu spařování:

  • mellow se doporučuje, když chcete dosáhnout rychlého průtoku vody
  • smooth se doporučuje, když chcete dosáhnout pomalého průtoku vody
  • strong se doporučuje, když chcete kávu vařit pomalu a dosáhnout intenzivní chuti

Do dripperů sednou papírové filtry velikosti 02. Vyrobeno z kvalitního odolného porcelánu, typického pro Loveramics. Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

 

Loveramics podstavec - podstavec pod drippery, kovový stojan na drippery vyrobený z nerezové oceli (barva mosaz). Vytvořeno speciálně pro drippery ze série Brewers. Vhodné do myčky. Nenamáčejte ocel ve vodě na delší dobu.

 

Loveramics server - vysoká skleněná konvička 500 ml, vyrobena z borosilikátového skla. Navržena s ohledem na nové drippery ze série Brewers. Díky jednoduchému tvaru je podávání kávy ještě příjemnější! 

 

Loveramics je porcelán vytvořený s vášní a láskou. Kombinace těchto emocí s tvrdou prací umožňuje dosáhnout mistrovských kousků, které Vás potěší na první pohled. Výrobky jsou k dispozici v mnoha barvách, upoutají pozornost a odpovídají nejvyšším standardům.

Sérii Brewers navrhl Simon Stevens - světový designér a držitel mnoha ocenění v oblasti keramických výrobků. Simon provozuje designové studio v Londýně a spolupracuje s největšími výrobci keramiky po celém světě. Jeho práce byly vystaveny na mnoha prestižních místech, jako jsou muzea v Londýně a Frankfurtu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční příprava filtrované kávy
Hmotnost: 1.728 kg