Doprava u objednávek nad 1000 Kč ZDARMA!

Jsme zelenější

 

Ochrana životního prostředí a třídění odpadu se týká i nás a proto jsme pořídili nové materiály, které nezatěžují přírodu.

V první řadě to jsou sáčky na 250 g balení kávy, těch spotřebujeme opravdu hodně. A tak máme sáčky nové, vyrobené výhradně z polyethylenu (tedy čistý plast) a tím pádem jsou recyklovatelné - prázdný sáček patří do plastového odpadu.

jen plast

Současně máme nové papírové návleky (rukávky/sleevy) na tyto sáčky, které jsou pro změnu čistě z papíru (předtím byly laminované = oplastované). Ale nenechte se zmást jejich lesklým povrchem, je to jen a jen potisk. No a papír patří do modrého kontejneru. 

1651227911912_ovaly

 

A aby toho nebylo málo, v oblasti lepení máme novinku - papírovou lepící pásku, která kromě toho, že dobře lepí a drží, tak je i potištěná naším logem a sloganem. Takže až Vám přijde balíček s kávou, tak veškeré obaly kávy je možné recyklovat.

 1651227911852

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení