Doprava ZDARMA k nákupu od 1000 Kč!

Šálek Rokyta espresso

Kód: 1216
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dos Mundos
450 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za značkou Rokyta porcelán stojí Kamila Rokytová (Rokyta porcelán), absolventka mnoha prestižních vzdělávacích ústavů, počínaje Střední uměleckoprůmyslovou školou v Uherském Hradišti, přes Fakultu umění a designu UJEP v Ústí nad Labem, až nakonec studium zakončila na Fakultě výtvarných umění brněnského VUT.
 
Z výše uvedeného lze snadno dovodit, že Kamila je nejen takřka světoběžnice, ale rovněž umělkyně vzdělaná v mnoha různých oborech. Ve své aktuální tvorbě nabyté znalosti zúročuje především během vlastnoruční výroby porcelánu, který doplňuje autorskými obtisky.
 
Tento krásný šálek na espresso má objem 90 ml a můžete jej zakoupit nejen zde, ale také v našich kavárnách Dos Mundos na Milady Horákové 38, Praha 7 a Korunní 31, Praha 2.
 
Šálky mají různé designy, ani jeden přesně stejný, zvenku mají černé grafiky a uvnitř zlaté. Tyto menší šálky mají grafiky kávovníků zvenčí a uvnitř zlatá kávová zrnka. Větší šálky na cappuccino / filtrovanou kávu mají uvnitř i zvenčí grafiky kávovníků v květu nebo plodů.