Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Šálek Rokyta cappuccino

Kód: 1217
Neohodnoceno
Značka: Dos Mundos
550 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za značkou Rokyta porcelán stojí Kamila Rokytová (Rokyta porcelán), absolventka mnoha prestižních vzdělávacích ústavů, počínaje Střední uměleckoprůmyslovou školou v Uherském Hradišti, přes Fakultu umění a designu UJEP v Ústí nad Labem, až nakonec studium zakončila na Fakultě výtvarných umění brněnského VUT.
 
Z výše uvedeného lze snadno dovodit, že Kamila je nejen takřka světoběžnice, ale rovněž umělkyně vzdělaná v mnoha různých oborech. Ve své aktuální tvorbě nabyté znalosti zúročuje především během vlastnoruční výroby porcelánu, který doplňuje autorskými obtisky.
 
Tento krásný šálek na cappuccino nebo filtrovanou kávu má objem 200 ml a můžete jej zakoupit nejen zde, ale také v našich kavárnách Dos Mundos na Milady Horákové 38, Praha 7 a Korunní 31, Praha 2.
 
Šálky mají různé designy, ani jeden přesně stejný, zvenku mají černé grafiky a uvnitř zlaté. Větší šálky na cappuccino/ filtrovanou kávu mají uvnitř i zvenčí grafiky kávovníků v květu nebo plodů, menší šálky mají grafiky kávovníků zvenčí a uvnitř zlatá kávová zrnka.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcelán
Hmotnost: 0.163 kg