Doprava u objednávek nad 1000 Kč ZDARMA!

Nejčastější dotazy

1) Je vážně číslo účtu 970 007/5500?

Ano! Naše banka Raiffeisenbank nabízí možnost volby čísla účtu a je opravdu takto krátké.

 

2) Máte i mletou kávu?

Mletou kávu přes e-shop neprodáváme. Důvod je jednoduchý - mletá káva ztrácí velice rychle svoje aroma a čerstvost a než by se k Vám dostala, už by nebyla v optimální kondici. Pokud doma mlýnek nemáte, doporučujeme Vám podívat se do sekce eshopu - mlýnky a vybrat si nějaký ruční mlýnek. Další možností je přijít do naší pražírny, kde Vám 100 g nebo 250 g balení kávy čerstvě nameleme.

Ve vánočním období výjimečně meleme degustační balení, do poznámky v nákupním košíku připište, že chcete kávy namlít.

 

3) Je vaše káva fair trade?

Nejlepším modelem současné doby je dle našeho názoru nákup kávy přímo od konkrétního farmáře, a proto nakupujeme zelenou kávu výhradně touto cestou. V České Republice je tento způsob stále neobvyklý, přitom zaručuje až 5krát vyšší výkupní cenu pro farmáře než certifikát Fair Trade a zároveň nejkvalitnější výběrovou kávu. V naší pražírně Dos Mundos dbáme na spokojenost všech stran účastnících se dlouhé cesty kávy z plantáže až k Vám. Více v sekci o původu kávy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení