Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

O kavárně Dos Mundos Café

Na Letné jsme pro vás vyladili prostor, který má ambici vám ukázat jak skvěle může svět výběrové kávy chutnat. Kávy připravované s vizí maximální sladkosti si můžete vychutnat na espressu i na filtru. K tomu vám nabízíme malá jídla, cheesecaky a různé dezerty, sladké snídaně a večer i něco dobrého k vínu. Všechny čerstvě pražené kávy z naší pražírny si na místě můžete i koupit v 250g baleních. K tomu všemu se můžete pohoupat na našich skvělých houpačkách.

Adresa: Milady Horákové 38, Praha 7.
 

REZERVACE BEREME POUZE TELEFONICKY:

Tel. - Dos Mundos Café:                  +420 732 243 223

 

Jak jsme prostor vytvářeli?

Na konci března 2017 jsme se umístili v soutěži Interiér roku na děleném 2.-3. místě v kategorii Veřejný prostor!

Autoři projektu: Architektonický ateliér +arch (Jan Pala, Marek Raab, Adéla Palová, Cyril Gaja)

Zde je pár jejich slov k projektu:

" Dos Mundos Cafe vzniklo v prostoru bývalého sport baru v Praze, v ulici Milady Horákové.

Řešení kavárny volně navazuje na pražírnu Dos Mundos. Je navržena s důrazem na originální a z identity značky vyplývající charakter.

Svěží interiéry s výraznou grafikou za barem zaujmou při prvním pohledu z ulice a lákají ke vstupu. Hravé prvky v červeném akcentu se prolínají celým interiérem – ať už jsou to houpačky, hrany stolů nebo rámy.

Kavárna nabízí místo pro každého náročného milovníka kávy, který dle libosti může využít různé typy sezení. Barové židle jsou navrženy přímo pro kavárnu Dos Mundos, stejně jako kruhové stoly s obrysy zemí produkujících kávu. Červené houpačky jsou navrženy pro zákazníka se smyslem pro humor, velký elegantní stůl pro možnost setkávání ve větších skupinách.

Celé kavárně dominuje bar vybíhající do prostoru. I nejnáročnější zákazník ocení preciznost provedení a kvalitu materiálů, stejně jako excelentní kávu. Grafika za barem vypráví příběh kávy od sběru na farmě, až po degustaci v kavárně."

 

 Dos Mundos Café2  

 Dos Mundos Café4