Vybraná doprava při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA.

Dos Mundos Pražírna

Ochutnejte a vyberte si tu pravou kávu pro Vás v naší pražírně na adrese Korunní 31, Praha 2, Vinohrady. Nacházíme se jen pár desítek metrů od zastávky metra A Náměstí Míru nebo přímo u tramvajové zastávky Šumavská, kam se dostanete tramvajemi 10 a 16.

 

V naší pražírně naleznete širokou nabídku káv, které jsou vhodné jak pro přípravu filtrovaných káv, tak i pro Vaše espresso. Vždy se jedná o 100% výběrové arabiky.

Na místě si můžete vychutnat kávu filtrovanou - připravujeme aeropress, chemex, V02 drip, cold drip. Také skvělé espresso (cappuccino, flat white, latté a další). Naši denní nabídku doplňují menší sladké drobnosti ke kávě, mezi kterými nechybí například čokolády z plantáží.

V naší pražírně Vám také pravidelně nabízíme ochutnávky nových káv a workshopy o kávě, veškeré aktuální informace naleznete zde.

IMG_1200-01_

Naši druhou kavárnu Dos Mundos Café najdete na Letné na Milady Horákové 31 u zastávky Kamenická, Praha 7.

Hlavní produkce naší pražírny se nyní odehrává v naší pražírně Na Hroudě 41 v pražských Strašnicích, která není běžně veřejnosti otevřená. Pokud byste ale o prohlídku zájem měli, můžete nás kontaktovat na emailu kava@dos-mundos.cz

Pokud nemáte cestu okolo, můžete si výběrovou kávu vybrat a objednat v našem E-shopu.


Těšíme se na Vaši návštěvu!
tým pražírny Dos Mundos