Doprava u objednávek nad 1000 Kč ZDARMA!

Pražič - HPP

Pro naši pražírnu Dos Mundos ( na adrese Na Hroudě 41, Praha - Strašnice) hledáme:

Produkčního pražiče na HPP

Hledáme nadšence, který nám pomůže s pražením. Hledáme někoho, komu je blízká schopnost soustředit se na úkol i když okolo hučí pražička a je horko, je systematický a má rád pořádek - v grafech, tabulkách i na zemi. Hledáme někoho, kdo se chce dozvědět o pražení více a pomáhat nám tvořit kávu té nejvyšší kvality. Potřebné jsou také senzorické schopnosti- seřadit naslepo jen po chuti 5 vzorků od nejkyselejší po nejméně kyselou nebo třeba od nejnižšího TDS po nejvyšší by pro tebe mělo být jednoduché.

Práce spočívá v 2-3 pražících dnech týdně, kdy kávu pražíš na Giesenu w30, zapisuješ vývoj pražení do PC. Potom úklid místnosti po pražení, úklid a údržba pražičky a jejích filtrů. Manipulace s až 70kg pytli s kávou. Ochutnávka a kontrola kvality upražené kávy. Dále se jedná o pražení na Korunní na Giesenu w6 a také pražení vzorků. Je možné, že nám také budeš pomáhat se závozy, nebo třeba se školeními. Záleží na tvých zkušenostech, vůli a zájmu. Není potřeba mít však zkušenosti s pražením.

Řidičák sk. B podmínkou

Práce není vhodná pro lidi s alergií na prach, nebo se sklony k migrénám. Je potřeba být schopný manipulovat s těžkými břemeny.

Máme pro tebe nachystáno:

  • Nástup ihned nebo ideálně nejpozději v červenci.
  • Férové platové ohodnocení a férový přístup obecně.
  • Prima tým, skvělé technologie (Giesen W30, GiesenW6),
  • Know-how a zázemí TOP pražírny výběrové kávy
  • Společné akce a teambuildingy
  • Stabilní práce 8h denně Po-Pá

Těšíme se na tvé CV a informace proč u nás chceš pracovat na emailu adela@dos-mundos.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení