Doprava ZDARMA k nákupu od 1000 Kč!

Kariéra

Aktuálně máme otevřené 3 pozice, jejich popisy naleznete níže

Pražič - DPP / DPČ

Pro naši pražírnu Dos Mundos ( na adrese Na Hroudě 41, Praha - Strašnice) hledáme:

Produkčního pražiče na DPP/ DPČ

Hledáme nadšence, který nám pomůže s pražením. Hledáme někoho, komu je blízká schopnost soustředit se na úkol i když okolo hučí pražička a je horko, je systematický a má rád pořádek - v grafech, tabulkách i na zemi. Hledáme někoho, kdo se chce dozvědět o pražení více a pomáhat nám tvořit kávu té nejvyšší kvality. Potřebné jsou také senzorické schopnosti- seřadit naslepo jen po chuti 5 vzorků od nejkyselejší po nejméně kyselou nebo třeba od nejnižšího TDS po nejvyšší by pro tebe mělo být jednoduché.

Práce spočívá v 2-3 pražících dnech týdně, kdy kávu pražíš, zapisuješ vývoj pražení do PC. Potom úklid místnosti po pražení, úklid a údržba pražičky a jejích filtrů. Manipulace s až 70kg pytli s kávou. Ochutnávka a kontrola kvality upražené kávy.

Řidičák sk. B podmínkou

Máme pro tebe nachystáno:

  • Nástup v průběhu července
  • Férové platové ohodnocení a férový přístup obecně.
  • Práce nejdříve na DPP, poté případně DPČ (v budoucnu možné i HPP)
  • Prima tým, skvělé technologie (Giesen W30, GiesenW6),
  • Know-how a zázemí TOP pražírny výběrové kávy
  • Společné akce a teambuildingy
  • Výborné hygienické standardy (0 přenosů Covid-19 ve firmě ani při práci se zákazníky)

Těšíme se na tvé CV a informace proč u nás chceš pracovat na emailu adela@dos-mundos.cz

Barista HPP - Café Letná od 1.8.2021

Pro naši pobočku Dos Mundos na Letné ( na adrese Milady Horákové 38) hledáme

BARISTU / BARISTKU na HPP

Hledáme usměvavého a veselého parťáka/parťačku, který bude opečovávat naše "stáloše" a bude pomocná ruka i pro ty, kteří k nám přijdou poprvé. Bude fungovat nejen za kávovarem ale i na place, úklid pro něj/ni není sprosté slovo ale součást náplně práce. Někoho, kdo se rád bude realizovat v mladém týmu. Někoho koho baví dobré kafe a chce se v něm zlepšovat. Nepotřebujeme mistra ve výběrovce, ale pokud máš již zkušenosti, bude to výhoda. A pokud jsi mistr, super:) A pokud jsi king na instáči, budeme ještě nadšenější, protože bys dostal/a jeho správu pod křídla.

  • Nástup od 1.8.2021
  • Flexibilita v přidělování směn (nejedeme krátký-dlouhý, HPP mají 1 víkend v měsíci, jinak pracují v týdnu, CD se jede jen o víkendu, jinak jsou směny půlené)
  • Prima tým, skvělé technologie (Opera, Mythos, Helios),
  • Know-how a zázemí pražírny (1x měsíčně senzorické tréninky, školení dle potřeby)

Správce eshopu a office manažer/ka na DPČ/ zkrácený úvazek

Pro naši pražírnu Dos Mundos (na adrese Na Hroudě 41, Praha - Strašnice) hledáme:

Správce eshopu a office manažer na DPČ/ zkrácený úvazek

Hledáme vše schopného parťáka/parťačku, který nám pomůže aby všechno hladce plynulo na našem eshopu a také v naší kanceláři. Tvou předností by měla být výborná komunikace a selské myšlení. To znamená, že vidíš zádrhel ještě než se stane a dokážeš mu předejít.

Hledáme někoho, komu je téma výběrové kávy blízké, ale nemusí jí úplně rozumět. Velmi rádi bychom našli někoho, kdo náš eshop posune zase o level dál a udělá naše zákazníky početnější a spokojenější. Fungující základy máme. Tato pozice vyžaduje stálou přítomnost na pracovišti, protože denně zajišťuje i fyzickou expedici objednávek na eshop a naše kavárny. Vidíme to na 4-6 hodin denně, v budoucnosti je možné i HPP. Řidičák na auto je preferován. Ideálně bys měl/a pomáhat 2x týdně se závozy našich provozoven. Potřebujeme, abys také obstojně uměl/a anglicky, protože na web se hodně věcí překládá.

Náplň práce spočívá v:

  • komunikaci se zákazníky na eshopu
  • práce v systému Shoptet, na kterém běží náš web a eshop
  • balení objednávek a organizace expedice
  • organizace fakturace a administrativních záležitostí firmy
  • rozvoj eshopu
  • nákup obalových a office materiálů
  • zajištění hladkého chodu kanceláře (kde sedí 4-5 lidí)
  • práce projektového charakteru (např. merchandising apod.)
  • příprava textů na eshop (překlady z angličtiny)
  • a občas něco nečekaného

  • Nástup červenec nebo srpen 2021
  • Férové platové ohodnocení a benefity
  • Pracovní telefon a notebook
  • Prima tým a hezké nové kanceláře
  • Know-how a zázemí pražírny výběrové kávy
  • Spousta kávy na ochutnání