Fundraising pro Arnauda

Jistě jste si všimli, že už druhým rokem pořádáme akci na podporu Arnauda Causseho z Ekvádoru a jeho dvou farem Las Tolas a Las Terrazas, ze kterých máme tu čest pražit kávu pro Vás již šestým rokem. 

Dobrovolným příspěvkem můžete pomoct Arnaudovi a jeho týmu posunout kvalitu jejich kávy zase o něco výš. Naším cílem je celý výtěžek použít na nákup nových technologií na vytvoření quality control programu pro Arnaudovy farmy, díky čemuž budou schopní svou kávu upražit a otestovat ji tak ještě předtím, než ji pošlou na cestu do Vašich šálků.

Součástí tohoto fundraisingu je i prodej jutových pytlů a dalších produktů z nich, které můžete zakoupit na naší pražírně v Praze na Vinohradech. Minimální částka jednoho pytle je 100 Kč.

Děkujeme za Vaši spolupráci a doufáme, že se na skvělé nové kávy z Ekvádoru těšíte tak jako my!

 

Během Lukášovy návštěvy Ekvádoru se zrodily naše experimentální limitované edice, které u nás právě teď můžete zakoupit.
A stojí opravdu za to!Pokud se chcete o našem výletu za experimenty dozvědět víc, stavte se na Lukášovu přednášku v pondělí 18. března 2019 k nám do pražírny. Místo na přednášku si můžete zarezervovat na emailové adrese kava@dos-mundos.cz.